Trofee Plinar
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-21858023000
Voorraad:
Productinformatie "Trofee Plinar"
Trofee met een elegante glanzende afwerking in gouden kleur, ontworpen met brede handgrepen en een zwarte basis voor een onderscheidende uitstraling.
| Kleur: | DOR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 400 |
| Afmetingen omdoos: | 61 x 38 x 38 cm |
| Breedte: | 74mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Gewicht: | 76g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 180mm |
| Lengte: | 116mm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 38 x 38 cm |
Aanmelden