Trofee Lanton
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-11252000000
Voorraad:
Productinformatie "Trofee Lanton"
Trofee van dik glas met exclusief design en resistente voet. Speciaal ontworpen voor lasergravure en gepresenteerd in een beschermend etui van duurzaam karton, met magnetische sluiting en schuimrubberen, gestanste binnenkant.
| Aantal stuks per pallet: | 720 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 37 x 27 x 23 cm |
| Breedte: | 58mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Gewicht: | 710g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 230mm |
| Lengte: | 82mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 27 x 23 cm |
Aanmelden