Soep | pouchbag | Erwtensoep
Van
€ 6,38
| Stukprijs | € 6,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,83 |
Productnummer:
A219-PIN408
Voorraad:
Productinformatie "Soep | pouchbag | Erwtensoep"
Erwtensoep? Een peulenschil!
Onze DIY-erwtensoep is zo goed gevuld dat je lepel vanzelf blijft staan. Met onze zorgvuldig samengestelde mix van spliterwten en kruiden zet je in een handomdraai een ouderwets lekkere kom snert op tafel. Voeg alleen water en liefde toe, en je hebt een dampend bord vol Hollandse gezelligheid. Wel zo erwtig lekker!
Onze DIY-erwtensoep is zo goed gevuld dat je lepel vanzelf blijft staan. Met onze zorgvuldig samengestelde mix van spliterwten en kruiden zet je in een handomdraai een ouderwets lekkere kom snert op tafel. Voeg alleen water en liefde toe, en je hebt een dampend bord vol Hollandse gezelligheid. Wel zo erwtig lekker!
| Breedte: | 200mm |
|---|---|
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | Netherlands |
| Lengte: | 130mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden