Rugzak Blades
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-14780005000
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak Blades"
Touwrugzak van zacht 210D polyester. Met voorvak met rits en koptelefoonuitgang. Zelfspannende koorden in grijze kleur, bijpassende ritssluiting en hoeken met metalen ringen en versteviging van kunstleer. In een groot aantal kleuren.
| Kleur: | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 9600 |
| Afmetingen omdoos: | 48 x 40 x 26 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Gewicht: | 50g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 450mm |
| Lengte: | 345mm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 40 x 26 cm |
Aanmelden