Rugzak Arlequix
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-21133006000
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak Arlequix"
Rugzak met trekkoord van zacht polyester. Met zelfsluitende koorden en metalen verstevigingsogen. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren (witte kleur speciaal gemaakt voor sublimatiedruk).
| Kleur: | MAR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 6000 |
| Afmetingen omdoos: | 40 x 40 x 46 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 250 |
| Gewicht: | 50g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 370mm |
| Lengte: | 330mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 46 cm |
Aanmelden