Parkeerschijf "Design"
Van
€ 2,01
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,70 |
Productnummer:
A257-7987-3-0-3
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Design""
van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met 24-uursweergave en ijskrabber, voldoet aan § 42 StVO (Duitse Wegenverkeerswet), met bandenprofieldieptemeter en twee €1-chips. Geschikt voor temperaturen van -20 °C tot +60 °C. Andere kleuren, diktes en chips op aanvraag.
| Kleur: | blauw/wit/blauw |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 68g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS, PS, PP |
| Productietijd: | 4 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden