Parkeerschijf "Design Trio"
Van
€ 1,31
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,31 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,31 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,56 |
Productnummer:
A257-7987N-3-0
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Design Trio""
van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met 24-uursaanduiding en ijskrabber, voldoet aan § 42 StVO. Geschikt voor temperaturen van -20°C tot +60°C.
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 62g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS, PS, PP |
| Outlet: | Ja |
| Productietijd: | 4 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden