Parkeerschijf "Beta"
Van
€ 1,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,19 |
Productnummer:
A257-7291-3-0
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Beta""
van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met een noodvak voor diverse spullen zoals kleingeld en creditcards, voldoet aan § 42 StVO. Geschikt voor temperaturen van -20 °C tot +60 °C.
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 74g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS, PS, PE |
| Productietijd: | 4 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden