Parkeerschijf "Basic"
Van
€ 1,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,65 |
Productnummer:
A190-04245003-00000
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Basic""
Kunststof parkeerschijf met gladde krabrand, krabtanden en waterafstrijker. IMould-veredeling mogelijk. Voldoet aan paragraaf 42 StVO. Bruikbaar van -10°C tot +60°C. Op aanvraag ook in verschillende taalvarianten verkrijgbaar.
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 50 |
| Afmetingen binnendoos: | 35 x 25 x 17 cm |
| Breedte: | 119mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 64g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 50 |
| Hoogte: | 7mm |
| Lengte: | 155mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Polystyreen |
Aanmelden