Parkeerschijf "Alpha"
Van
€ 1,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,80 |
Productnummer:
A257-7290-3-0
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Alpha""
van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met 24-uursweergave, ijskrabber, ijsbreker en rubberen waterwisser. Voldoet aan § 42 van de Duitse Wegenverkeerswet (StVO). Geschikt voor temperaturen van -20 °C tot +60 °C.
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 67g |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS, PS, PE |
| Meest gezocht: | Ja |
| Productietijd: | 4 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden