Parkeerschijf "Alpha Duo"
Van
€ 1,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,18 |
Productnummer:
A257-7290C-3-3-3
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf "Alpha Duo""
van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met 24-uursweergave, ijskrabber, ijsbreker en rubberen waterwisser, voldoet aan § 42 StVO (Duitse Wegenverkeerswet), met 2 €1-chips. Geschikt voor temperaturen van -20 °C tot +60 °C, andere chipkleuren op aanvraag.
| Kleur: | blauw/blauw/blauw |
|---|---|
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 68g |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS |
| Meest gezocht: | Ja |
| Productietijd: | 4 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden