Parkeerschijf 2-in-1 Europa
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A53-LT90721-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Parkeerschijf 2-in-1 Europa"
Parkeerschijf met ijskrabber die voldoet aan de Europese wetgevingen (exclusief Frankrijk). Groot bedrukkingsoppervlak op de achterzijde van de ijskrabber.
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 60g |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 154mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden