Papp-parkeerschijf "E-Mobiliteit"
Van
€ 0,47
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,88 |
Productnummer:
A190-01905503-00000
Voorraad:
Productinformatie "Papp-parkeerschijf "E-Mobiliteit""
De ideale parkeerschijf voor het elektrische voertuig. De klassieke kartonnen parkeerschijf aan de voorkant met extra laadtijdweergave aan de achterkant. Als alternatief voor de parkeertijd kan ook de batterijlaadtijd worden ingesteld. Inclusief veld voor het achterlaten van contactgegevens. De parkeerschijf voldoet aan paragraaf 42 van de StVO.
| Kleur: | blauw/groen |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 28 x 22 cm |
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 40 |
| Hoogte: | 1mm |
| Lengte: | 150mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier/karton |
Aanmelden