Papp-parkeerschijf Bord
Van
€ 0,46
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A190-05400003-00000
Voorraad:
Productinformatie "Papp-parkeerschijf Bord"
Licht, goed voor het milieu en beschermt u tegen boetes. Voldoet aan paragraaf 42 StVO.
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 28 x 22 cm |
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 40 |
| Hoogte: | 1mm |
| Lengte: | 150mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier/karton |
Aanmelden