Papieren parkeerschijf "Reisrekenmachine"
Van
€ 0,41
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,79 |
Productnummer:
A190-05401003-10000
Voorraad:
Productinformatie "Papieren parkeerschijf "Reisrekenmachine""
De reiskosten altijd in zicht. Parkeerschijf met reiscalculator aan de achterkant, waarmee uw reiskosten automatisch worden weergegeven door de schijf op de juiste manier te draaien. Voldoet aan paragraaf 42 van de StVO.
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 28 x 22 cm |
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 40 |
| Hoogte: | 1mm |
| Lengte: | 150mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier/karton |
Aanmelden