Multifunctionele Hoes Lotek
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-14283005000
Voorraad:
Productinformatie "Multifunctionele Hoes Lotek"
Multifunctionele hoes van zacht siliconen in diverse kleuren. Zuignap als bevestigingssysteeem.
| Kleur: | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 90000 |
| Afmetingen omdoos: | 39 x 33 x 23 cm |
| Breedte: | 5mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Gewicht: | 11g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 89mm |
| Lengte: | 56mm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 33 x 23 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden