Koffiebeker metallic 180ml
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A53-LT98763-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Koffiebeker metallic 180ml"
Dubbelwandige coffee to-go beker. Dit model past onder elke koffiemachine en omdat het een dubbelwandige beker is, houdt het dranken goed op temperatuur.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 90mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 140g |
| Hoogte: | 107mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden