Kartonnen parkeerschijf
Van
€ 0,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,99 |
Productnummer:
A257-7989-3-0
Voorraad:
Productinformatie "Kartonnen parkeerschijf"
Duitse versie met 1/2 uurindeling, komt overeen met § 42 StVO
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 9g |
| Hoogte: | 1mm |
| Land van herkomst: | Deutschland |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier |
| Meest gezocht: | Ja |
| Productietijd: | 2 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden