Kartonnen laadschijf en parkeerschijf voor elektrische auto's (Duitsland)
Van
€ 0,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,99 |
Productnummer:
A257-8522-2-3
Voorraad:
Productinformatie "Kartonnen laadschijf en parkeerschijf voor elektrische auto's (Duitsland)"
voor het instellen van de batterijlaadtijd, Duitse stappen van 1/2 uur, komt overeen met § 42 StVO
| Kleur: | groen/blauw |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 10g |
| Hoogte: | 1mm |
| Land van herkomst: | Deutschland |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier |
| Productietijd: | 2 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden