Geschenkendoos Abedi
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-20347000000
Voorraad:
Productinformatie "Geschenkendoos Abedi"
Presentatiedoos in rond formaat, gemaakt van natuurlijk hout met bijpassend deksel.
| Aantal stuks per pallet: | 4800 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 56 x 49 x 45 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 300 |
| Diameter: | 85mm |
| Gewicht: | 16g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 43mm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 49 x 45 cm |
Aanmelden