EXPRESS BEDRUKKING parkeerschijf "Alpha"
Van
€ 1,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 87,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 103,53 |
Productnummer:
A257-EX5_7290-3-0
Voorraad:
Productinformatie "EXPRESS BEDRUKKING parkeerschijf "Alpha""
gemaakt van bijzonder temperatuurbestendig ABS, met 24-uursweergave en ijskrabber en waterwisser, voldoet aan § 42 StVO, zonder chips
| Kleur: | Blauw/Wit |
|---|---|
| Breedte: | 120mm |
| Douanetariefnummer: | 49119900 |
| Gewicht: | 67g |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | ABS |
Aanmelden