CreaPark - custom made parkeerkaart
Van
€ 1,24
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 124,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 147,56 |
Productnummer:
A81-AP718181
Voorraad:
Productinformatie "CreaPark - custom made parkeerkaart"
Custom made gelamineerde papieren parkeerkaart. Prijs is inclusief bedrukking in kleur. MOQ: 100 stuks.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 25 x 10 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4823908580 |
| Gewicht: | 19g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 2.5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1.9 |
| Informatie over de afmetingen van producten: | 110x150 mm |
| Materiaal: | Papier |
| OuterCartonDimension: | 35 x 25 x 10 cm |
Aanmelden