CreaPark Eco - custom made parkeerschijf
Van
€ 1,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 158,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 188,02 |
Productnummer:
A81-AP718533
Voorraad:
Productinformatie "CreaPark Eco - custom made parkeerschijf"
Custom made parkeerkaart van kraftpapier. Prijs is inclusief full colour bedrukking. MOQ: 100 st.
| Kleur: | natuurlijk |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 25 x 10 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4823908580 |
| Gewicht: | 15g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 2.5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1.5 |
| Informatie over de afmetingen van producten: | 110x150 mm |
| Materiaal: | Papier |
| OuterCartonDimension: | 35 x 25 x 10 cm |
Aanmelden