Cocktail | Gin Tonic | Cocktail maken | karaf | BIO
Van
€ 10,96
| Stukprijs | € 10,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,73 |
Productnummer:
A219-PIN654
Voorraad:
Productinformatie "Cocktail | Gin Tonic | Cocktail maken | karaf | BIO"
Wij hebben er weer gin in!
De combinatie van kruidnagel en sinaasappel zorgen voor een kruidige mix waar je in een handomdraai Gin tonic mee maakt.
Met de DIY gin van Pineut maak je van iedere gelegenheid een feestje. En dat niet alleen. Tijdens het maken van deze Dutch original waan je je heel even een ouderwetse moonshiner. Ingrediënten afwegend en mixend op zoek naar het beste en lekkerste resultaat. Om uiteindelijk een absolute smaaksensatie in te schenken. Met een beetje van jezelf en een beetje van Pineut.
De combinatie van kruidnagel en sinaasappel zorgen voor een kruidige mix waar je in een handomdraai Gin tonic mee maakt.
Met de DIY gin van Pineut maak je van iedere gelegenheid een feestje. En dat niet alleen. Tijdens het maken van deze Dutch original waan je je heel even een ouderwetse moonshiner. Ingrediënten afwegend en mixend op zoek naar het beste en lekkerste resultaat. Om uiteindelijk een absolute smaaksensatie in te schenken. Met een beetje van jezelf en een beetje van Pineut.
| Breedte: | 204mm |
|---|---|
| Hoogte: | 71mm |
| Land van herkomst: | Netherlands |
| Lengte: | 71mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden