ChangingColours sfeerlamp
Van
€ 4,75
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,65 |
Productnummer:
A24-264595-032999999
Voorraad:
Productinformatie "ChangingColours sfeerlamp"
Snoerloze, kunststof sfeerlamp met licht in afwisselende kleuren. Incl. batterijen.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 576 |
| Afmetingen omdoos: | 560 x 400 x 58 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 72 |
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 175g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12600 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 160mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 560 x 400 x 58 cm |
Aanmelden