Brabantia Tasty+ Flesopener
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A508-262968-003999999
Voorraad:
Productinformatie "Brabantia Tasty+ Flesopener"
Brabantia flesopener met RVS opener en lange kunststof handgreep met ophangoog. Dankzij de lichte bediening open je moeiteloos flesjes met kroonkurk. Vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Gemaakt van 27% gerecycled materiaal. 100% recyclebaar. Met 5 jaar fabrieksgarantie. Brabantia is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | grijs |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2352 |
| Afmetingen omdoos: | 110 x 90 x 19 cm |
| Breedte: | 80mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 8205510000 |
| Gewicht: | 47g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 300 |
| Hoogte: | 160mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 34mm |
| Materiaal: | PP, RVS |
| Merk: | Brabantia |
| OuterCartonDimension: | 110 x 90 x 19 cm |
Aanmelden