Bordeaux kelnersmes
Van
€ 1,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,29 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,29 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,54 |
Productnummer:
A24-264333-032999999
Voorraad:
Productinformatie "Bordeaux kelnersmes"
Uitklapbaar, RVS kelnersmes met een kurkentrekker, een flesopener en een loodsnijder.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 7800 |
| Afmetingen omdoos: | 425 x 140 x 18 cm |
| Breedte: | 22mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Douanetariefnummer: | 8205510000 |
| Gewicht: | 56g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 8340 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | RVS |
| OuterCartonDimension: | 425 x 140 x 18 cm |
Aanmelden