Belkin 45W USB PD Wall Charger with PPS and Cable
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A508-263411-002999999
Voorraad:
Productinformatie "Belkin 45W USB PD Wall Charger with PPS and Cable"
Compacte USB-C-oplaadstekker van het merk Belkin die apparaten razendsnel van energie voorziet. Deze wandlader heeft een behuizing van gerecycled kunststof en is voorzien van een 45W USB-C-poort. Dankzij Fast Charge Technology met Power Delivery 3.1 en PPS wordt snel opladen ondersteund voor tablets, smartphones en andere USB-C-apparaten. Het compacte ontwerp is gemakkelijk mee te nemen en biedt een praktische oplossing voor snel opladen onderweg. Inclusief gebruiksaanwijzing. Inclusief USB-C/USB-C-kabel en gebruiksaanwijzing. 100% plastic-vrije verpakking. Gemaakt van plastic dat na gebruik is gerecycled.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 240 |
| Afmetingen omdoos: | 130 x 212 x 12 cm |
| Breedte: | 34mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 8504408390 |
| Gewicht: | 125g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 2500 |
| Hoogte: | 34mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 35mm |
| Materiaal: | Gerecycled plastiek |
| Merk: | Belkin |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 130 x 212 x 12 cm |
Aanmelden