BadgeClip badgehouder
Van
€ 0,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,64 |
Productnummer:
A24-262292-002999999
Voorraad:
Productinformatie "BadgeClip badgehouder"
Badgehouder met metalen bevestigingsclip, oprolbaar nylon koord en badgeclip met drukknoop.
| Kleur: | wit (± PMS White) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 30000 |
| Afmetingen omdoos: | 490 x 290 x 25 cm |
| Breedte: | 32mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 11g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13000 |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 85mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 490 x 290 x 25 cm |
Aanmelden