Badge 9 x 5,8 cm
Van
€ 0,24
| Stukprijs | € 0,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,29 |
Productnummer:
A24-261014-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Badge 9 x 5,8 cm"
Naamkaarthouder met clip en veiligheidsspeld. Incl. insteekkaartje (8,8 x 5,3 cm). Afm. 9 x 5,8 cm. 9 g.
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 24000 |
| Afmetingen omdoos: | 420 x 310 x 33 cm |
| Breedte: | 58mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 9g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10000 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 90mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 420 x 310 x 33 cm |
Aanmelden