Antistress Phirax
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A467-21741019000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Phirax"
Stressbal in de vorm van een wolk, gemaakt van zacht PU.
| Kleur: | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 30000 |
| Afmetingen omdoos: | 45 x 50 x 45 cm |
| Breedte: | 19mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Gewicht: | 15g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 60mm |
| Lengte: | 95mm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 50 x 45 cm |
Aanmelden