Addie sublimatie RPET-lanyard met telefoonhouder en veiligheidssluiting
Van
€ 1,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 325,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 386,75 |
Productnummer:
A33-1PL2301F
Voorraad:
Productinformatie "Addie sublimatie RPET-lanyard met telefoonhouder en veiligheidssluiting"
Houd je telefoon altijd binnen handbereik met deze praktische RPET-telefoonhouder-lanyard, beschikbaar met full colour sublimatiebedrukking aan één of beide zijden. Voor dubbelzijdige bedrukking kun je kiezen uit standaard of fitted, waarbij fitted zorgt dat de print aan beide zijden perfect uitlijnt. De lanyard is verkrijgbaar in vier breedtes: 10, 15, 20 en 25 mm.
| Afmeting: | 15mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Wit |
| Douanetariefnummer: | 630790989900000000Q300 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | Polen |
| Lengte: | 970mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-polyester |
| Merk: | Unbranded |
Aanmelden